Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal
08

października 2016 sobota


20:00

Centrum Kongresowe ICE Kraków: Sala Audytoryjna

Koncert

Labirynt

pasmo: Pasmo główne
Dodaj wydarzenie do swojej listy zainteresowań
Bilety
Laborintus II jest manifestem wielości, to utwór, którym Berio świadczy o współczesnym świecie, złożonym, niejednoznacznym, pełnym wzajemnych powiązań i inspiracji. Kiedy przypomnimy sobie, że osobą łączącą pop rodem z San Remo i dadaistyczny metal jest Mike Patton, zrozumiemy, że nie sposób znaleźć lepszą kandydaturę do wypowiadania, wykrzykiwania, zaśmiania, dźwiękonaśladowania i wyśpiewania tego, co w partyturze zawarł Berio.

Karlheinz Stockhausen – Für kommende Zeiten (1970)

***

Luciano Berio, Edoardo Sanguineti  – Laborintus II (1965)Wykonawcy:

Mike Patton – głos

Jérôme Noetinger – taśma

Georges-Elie Octors – dyrygent
Szymon Wyrzykowski - dyrygent pomocniczy

Ictus Ensemble
Chór Polskiego Radia

Soliści:
Anna Zawisza
Liliana Pociecha
Matylda Staśto-Kotuła
Chór:
Piotr Brajner
Katarzyna Wajrak
Krzysztof Barczewski
Agnieszka Piwko
Paweł Fundament
Dobromiła Lebiecka-Brynkus
Szymon Fecica
Anna Bober

Miejsce

Centrum Kongresowe ICE Kraków: Sala Audytoryjna

Sprawdź na mapie

Centrum jest nowoczesnym obiektem światowej klasy, spełniającym wymagania międzynarodowych organizacji kongresowych oraz najwyższe standardy akustyki i mechaniki widowiskowej. Obiekt zaprojektowano tak, aby mógł gościć wszelkiego rodzaju kongresy, konferencje, koncerty, spektakle teatralne, wystawy i inne prestiżowe wydarzenia kulturalne oraz społeczne. Wysoki standard budynku plasuje go wśród najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych centrów kongresowych Europy.