Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum 2024
01

października
niedziela


11.00

Centrum Kongresowe ICE Kraków: Foyer

Koncert

Dragon-Zoo

Zespół Dieserud/Lindgren tworzy i produkuje przedstawienia, które dzieci i dorośli mogą odbierać na tych samych warunkach. By je zrozumieć nie potrzeba żadnych wyjaśnień. Przedstawienia nie są skonstruowane w oparciu o liniowo prowadzoną fabułę. To raczej seria ekscytujących wydarzeń, pobudzających, pełnych humoru lub niosących uspokajający nastrój.

Dieserud/Lindgren zdecydowanie wierzy, że dzieci mogą odbierać tak samo złożone konstrukcje i kompozycje jak dorośli. Stara się stymulować ciekawość, zapewniając poważne przeżycie poprzez silną i wyraźną obecność sceniczną. Przedstawienia odwołują się do wszystkich zmysłów i do fascynacji tym, co nieznane.

PROGRAM:

Julian Skar, Hanne Dieserud, Christina Lindgren – Dragon-zoo (opera dla dzieci do lat 6, 2017) [polska premiera]

Miejsce

Centrum Kongresowe ICE Kraków: Foyer

Sprawdź na mapie

ICE Kraków jest nowoczesnym obiektem światowej klasy, spełniającym najwyższe standardy akustyki. W tej sali koncertowej nie umknie Ci ani jedna nuta.