Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal
13

września 2018 czwartek

17:00

Spółdzielnia Muzyczna

Wystawa

#TrashMusic - Instalacja muzyczna

pasmo: Wydarzenia towarzyszące
Dodaj wydarzenie do swojej listy zainteresowań
#TrashMusic to interaktywna instalacja Wojciecha Błażejczyka udźwiękawiająca przestrzeń siedziby zespołu Spółdzielnia Muzyczna. Jako źródła dźwięku wykorzystane zostaną elementy pomieszczeń oraz obiektofony - zużyte przedmioty codziennego użytku, używane w charakterze instrumentów. Dźwięki odpadów i odpady dźwiękowe generowane przez muzyków z zespołów Spółdzielnia Muzyczna oraz Hashtag Ensemble, a także publiczność, swobodnie przemieszczającą się po pomieszczeniach, będą przetwarzane na żywo i utworzą częściowo zakomponowaną, częściowo nieprzewidywalną strukturę muzyczną - dźwiękową reprezentację przestrzeni.

Wojciech Błażejczyk (PL) – #TrashMusic – instalacja dźwiękowa (2018) [premiera światowa]
Hashtag Ensemble & Spółdzielnia Muzyczna

Hashtag Ensemble (PL):
Wojciech Błażejczyk
Marta Grzywacz 
Ania Karpowicz
Krzysztof Kozłowski

Spółdzielnia Muzyczna (PL):
Wiktor Krzak
Aleksander Wnuk
Michał Lazar 
Martyna Zakrzewska
Jakub Gucik
Barbara Mglej

Miejsce

Spółdzielnia Muzyczna

Sprawdź na mapie

Spółdzielnia Muzyczna to nowe miejsce na muzycznej mapie miasta – i pierwsza w Polsce przestrzeń, której gospodarzem jest zespół specjalizujący się w wykonawstwie muzyki najnowszej. Z myślą o nadchodzącym sezonie artystycznym, spodziewać się możecie przy tym więcej: improwizacji, elektroniki, alternatywy, filmów z muzyką na żywo i różnego rodzaju warsztatów.