Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Hanna Gjermundrod

Hanna Gjermundrød jest wokalistką, która pracuje z użyciem improwizacji, własnego głosu i live samplingu. Gjermundrød ukończyła studia Jazzowe NTNU w Trondheim (2003-07) i Szkołę Tańca Nowoczesnego w Oslo (2007-08).

Jej zainteresowanie kompozycją improwizowaną przejawia się zarówno podczas koncertów, jak i w rozmaitych formach występów scenicznych, w których bierze udział. Jej muzyka czerpie z popu, impro i muzyki współczesnej. Gjermundrød miała trasy koncertowe w USA, Kanadzie, Holandii, Niemczech, Rosji, Danii, Szwecji, Norwegii, głównie w duecie z Petterem Vågan.

Obecnie Hanna bierze udział w licznych występach, takich jak For What It’s Worth, Fjeldfuglen, oraz Leikande lett med Shhht…!. Hanna należy także do duetu impro PETTER O HANNA, który wydał już dwa albumy, oraz zespołu babyopera KORALL KORAL.

myspace.com/whensheutters and myspace.com/petterohanna