Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Rusza sprzedaż biletów na festiwal

2020-10-20
18. edycja festiwalu to dziewięć premierowych koncertów oraz liczne wydarzenia towarzyszące, m.in. warsztaty dla dzieci czy Opera dla głuchych Roberta Piotrowicza. Program tegorocznego Sacrum Profanum obejmuje utwory z Polski, Irlandii, Kanady, USA i Australii. Zakup wirtualnych wejściówek na rozpoczynający się 1 listopada festiwal możliwy jest od 20 października 2020 r. na platformie www.playkrakow.com.

Wszystkie wydarzenia towarzyszące są bezpłatne, natomiast wśród koncertów festiwalowych tylko sześć z dziewięciu wymaga zakupu wirtualnego biletu. Ceny za dostęp do koncertu zamykają się w przedziale 10-15 zł. Istnieje również możliwość zakupu karnetu festiwalowego w cenie 45 zł, obejmującego wszystkie nagrania płatne w ramach 18. edycji festiwalu Sacrum Profanum. Możliwość odtworzenia danego koncertu rozpoczyna się w momencie jego premiery na platformie PLAY KRAKÓW i jest dostępna przez 48 godzin od pierwszego uruchomienia nagrania. Sprzedaż biletów oraz karnetów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem platformy www.playkrakow.com.

Festiwal rozpocznie się 1 listopada koncertem Ars Antiqua w wykonaniu Stefana Węgłowskiego. From 1 to 7 to cykl pieśni będących swoistym hołdem dla zmarłej matki kompozytora Doroty Grynczel – nawiązujący do jej twórczości, ale też bolesnych etapów procesu pożegnania wybitnej malarki. Premierowa emisja koncertu (1 listopada, godz. 20.00) będzie dostępna bezpłatnie na platformie PLAY KRAKÓW oraz na antenie i w kanałach cyfrowych Programu Drugiego Polskiego Radia, po premierze zaś materiał trafi do płatnej oferty miejskiej platformy VOD.

Z kolei Kompozycja paragrafowa (8 listopada, godz. 20.00) – koncert, w którym to widzowie zadecydują o tym, jak potoczy się kariera „młodego i dobrze zapowiadającego się kompozytora z Krakowa” – to livestream. Całość materiału dostępna będzie również w późniejszym terminie na platformie PLAY KRAKÓW.

Również od dzisiaj dziennikarze zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniach mogą akredytować się na pierwszą w historii cyfrową edycję festiwalu Sacrum Profanum. W załączniku znajdą Państwo formularz akredytacyjny – po jego rozpatrzeniu przyznane zostaną kody dostępu do wybranych płatnych koncertów festiwalowych.  

Bilety

Sacrum Profanum
Kup Bilet

Karnety

Karnet Sacrum Profanum 2020

1-29.11.2020

Kup karnet