Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum 2024
03

września
sobotaWarning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server304836/ftp/sacrumprofanum.com/templates_c/%%82^828^8282CE30%%item.tpl.php on line 31
10:00

Klub Spotkań Poczta Główna

Wydarzenia towarzyszące

Zielarium

POBIERZ WEJŚCIÓWKĘ

Recyklingowe warsztaty dla dorosłych

Wszystkich zielarzy i zielarki zapraszamy na recyklingowe warsztaty z szycia ekologicznych toreb na zioła. Do ich wykonania użyjemy prac ze zdemontowanej już wystawy „Sanatorium Sztuka. Dzień na Ziemi”. Twórcy wystawy wybrali po jednym z leczniczych ziół i wykonali kolaże na tkaninach. Aby tchnąć w płótna kolejne życie zaprojektujemy, uszyjemy i wyhaftujemy torebki o właściwościach nie tylko ochronnych, a być może też magicznych.

Warsztaty poprowadzą Joanna Zemanek, artystka interdyscyplinarna i kuratorka wystawy „Sanatorium Sztuka. Dzień na Ziemi” oraz Anna Maria Zygmunt, artystka i projektantka mody. Wydarzenie jest częścią festiwalu Sacrum Profanum 2022.

Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych.

Prowadzenie: Joanna Zemanek, Anna Maria Zygmunt
Zapisy: bezpłatne wejściówki do pobrania na stronie kbfbilety.krakow.pl dostępne od 29.08.2022

Miejsce

Klub Spotkań Poczta Główna

Sprawdź na mapie

Klub Spotkań Poczta Główna to nowe miejsce spotkań w niezabytkowej części budynku na rogu ulic Westerplatte i Wielopole. To jednocześnie wysmakowana hybryda, łącząca stare z nowym, retro z nowoczesnym, nostalgię z radosnym spojrzeniem w przyszłość. Różne klimaty, gatunki muzyczne, spojrzenia, które łączy wspólny mianownik - tęsknota za analogową rzeczywistością, retro hitami oraz krakowskimi spotkaniami w kultowych miejscówkach.