Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal
06

listopada
piątek


18:00
Warsztaty

Jak brzmi Kraków?

pasmo: Wydarzenie towarzyszące
Dodaj wydarzenie do swojej listy zainteresowań

Jak brzmi Kraków? Zabawa dźwiękowa i warsztaty muzyczne online dla dzieci w ramach festiwalu Sacrum Profanum 2020!

Skąd się bierze dźwięk? Jakie posiada cechy? Po co nam szum? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznamy podczas warsztatów muzycznych przeznaczonych dla dzieci.

W trakcie spotkania zaprosimy do wspólnej zabawy dźwiękami oraz zachęcimy do aktywnego słuchania. Z nagrań odgłosów Krakowa nasza dźwiękowa specjalistka stworzy małą kompozycję muzyczną. Spróbujemy wspólnie rozpoznać jej poszczególne elementy. Nauczymy się również, w jaki sposób wykorzystać dostępne programy komputerowe do zabawy dźwiękami i dowiemy się, które funkcje okazują się szczególnie przydatne w samodzielnym tworzeniu własnej kompozycji.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat.

Zapisy prowadzone są drogą mailową. Zgłoszenia należy przesyłać na adres:edukacja@kbf.krakow.pl.


Warsztaty odbędą się online. Link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom w osobnej wiadomości mailowej w pierwszym tygodniu listopada.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.