Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum 2023

Faith Coloccia

Faith Coloccia (ur. w 1980 w Kalifornii) jest amerykańską artystką, fotografką, kompozytorką i performerką. Uzyskała licencjat w dziedzinie sztuk pięknych w College of Art and Design w Los Angeles.

Coloccia charakteryzuje się koncepcyjnym podejściem do kompozycji i tworzenia sztuki, eksplorując sposób, w jaki dźwięk, obraz i język łączą się, by wytworzyć wspólne, archetypowe znaczenie duchowe. W swoich utworach Coloccia skupia się na tym, jak powtórzenia, informacje w tle, przypadki i intuicja mogą załamać linearny czas i narrację, tworząc nowe przestrzenie, myśli, połączenia i okazje do kwestionowania naszej percepcji.

Coloccia występuje jako Mamiffer, Mára i Barnett + Coloccia. Jest współwłaścicielką Sige Records.