Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal
17

września 2016 sobota

11:00

Galeria Bunkier Sztuki

Wystawa

Wystawa: Rondo znaczy koło (17.09 - 11.12.2016)

pasmo:
Dodaj wydarzenie do swojej listy zainteresowań
Rondo znaczy koło, czyli przygotowana wspólnie z Galerią Bunkier Sztuki wystawa prezentująca twórczość Anny Zaradny – kompozytorki i artystki sztuk wizualnych, kuratorki pierwszego w wolnej Polsce poświęconego improwizacji i eksperymentowi festiwalu oraz wydawnictwa muzycznego Musica Genera. Koło jako doskonałość i absolut, repetycja, cykliczność, zamknięcie – wieloznaczność tego pojęcia i jego wszechobecność, także w sferze kompozytorskiej, pomiędzy 17 września i 11 grudnia 2016 roku otwierać będą w Bunkrze Sztuki nowy rozdział artystycznej interdyscyplinarności.

Anna Zaradny

Anna Lebensztejn – kuratorka

Renata Zawartka – koordynacja

Miejsce

Galeria Bunkier Sztuki

Sprawdź na mapie

Krakowska galeria Bunkier Sztuki powstała w 1965 roku w pawilonie wystawowym przy pl. Szczepańskim 3a. Zaliczana jest do najważniejszych polskich instytucji prezentujących sztukę współczesną. Galeria promuje równocześnie artystów światowych oraz związanych z Krakowem. Jest to miejsce artystycznego eksperymentu, które daje możliwość doświadczenia różnorodności nowoczesnej sztuki.