Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal
02

października 2016 niedziela

9.00

Małopolski Ogród Sztuki

Warsztaty

Warsztaty wokalne: Barbara Kinga Majewska

Dodaj wydarzenie do swojej listy zainteresowań
W 1966 roku Cathy Berberian publikuje manifest Nowa Wokalność w Muzyce Współczesnej. Według Berberian Nowa Wokalność nie jest inwentarzem efektów wykoncypowanych i wymaganych przez kompozytorów. Nowa Wokalność to umiejętność używania głosu we wszystkich aspektach procesu wokalizacji z jednakową wrażliwością i otwartością na doświadczanie „sposobów bycia” głosu.

Warsztaty będą praktyczną refleksją nad pięcioma dekadami eksplorowania postulatów sformułowanych przez Berberian i próbą rozstrzygnięcia w wykonaniu dziesięciu specjalnie stworzonych partytur odwołujących się do najbardziej fascynujących koncepcji niestandardowej notacji muzycznej.

Czas trwania: 9:00-12:00 / przerwa / 13:00-16:00
Limitowana ilość miejsc, obowiązują zapisy pod adresem warsztaty@biurofestiwalowe.pl

Miejsce

Małopolski Ogród Sztuki

Sprawdź na mapie

Placówka wpisująca się w krąg szeroko rozumianych centrów kultury. Dzięki swojej architekturze i wnętrzom stanowi obiekt nowoczesnych przestrzeni stwarzających możliwość prezentacji projektów artystycznych łączących rozmaite dziedziny sztuki. Wzorem trendów światowych jest to obiekt otwarty, którego przestrzenie są miejscem spotkań młodzieży, dzieci, osób niepełnosprawnych, osób starszych, a także profesjonalistów, artystów, twórców i miłośników sztuki.

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera