Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal
04

października 2016 wtorek

11.00

Akademia Muzyczna w Krakowie

Warsztaty

Stephen Drury: preparowanie fortepianu

pasmo:
Dodaj wydarzenie do swojej listy zainteresowań
Jeśli fascynowało Cię w jaki sposób przygotowuje się fortepian do wykonywania utworów muzyki współczesnej, w których założone jest preparowanie instrumentu, by wydobyć z niego unikalne tony – to teraz masz wyjątkową okazję prześledzić ten proces ze Stephen Drurym – autorytetem w tej dziedzinie. W murach Akademii Muzycznej w Krakowie odbędą się warsztaty pokazujące różne techniki preparowania instrumentu i sposobu notacji tych instrukcji.
Czas trwania: 11:00-13:00

Miejsce

Akademia Muzyczna w Krakowie

Sprawdź na mapie

Akademia Muzyczna w Krakowie to  uczelnia muzyczna, której historia założenia wywodzi się w 1888 roku z krakowskiego Konserwatorium Towarzystwa Muzycznego. Od 1993 roku mieści się w nowym gmachu przy  ulicy św. Tomasza 43. Widok z tarasu szóstego piętra budynku Akademii, gdzie znajduje się restauracja, rozpościera się na centrum Krakowa.