Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal
27

września 2019 piątek


17:00

Pauza HUB

Spotkanie

Australijska scena muzyki eksperymentalnej

pasmo: Wydarzenia towarzyszące
Dodaj wydarzenie do swojej listy zainteresowań
Spotkanie z Anthonym Paterasem, Natashą Anderson i Mikem Majkowskim*.

Prowadzący: Tomasz Gregorczyk (Fragile)

* We współpracy z magazynem Fragile.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o australijskiej muzyce nowej, ale nawet nie pytaliście, bo Australia jest za daleko. Śledząc trzy frapujące, choć różne artystycznie biografie gości festiwalu – Natashy Anderson, Mike’a Majkowskiego i Anthony’ego Paterasa – spróbujemy naszkicować obraz muzyki eksperymentalnej na najmniejszym kontynencie.

Miejsce

Pauza HUB

Sprawdź na mapie

Tego miejsca nikomu przedstawiać nie trzeba. W osiemnastym roku działalności, wreszcie postanowiono otworzyć kolejną Pauzę, ale o trochę innej formule niż Pauza "matka" - i tak powstała Pauza Hub. Usytuowana w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, na poziomie zero tej spektakularnej bryły. To klimatyczne miejsce sprzyjające rozmowom i spotkaniom. Otwiera się już o 8:00 śniadaniami, później zaprasza na lunche. A wieczorem zamienia się w cocktail bar.