Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal
01

października 2016 sobota


18.00

Małopolski Ogród Sztuki

Spotkanie

Dekada Bedroom Community

pasmo:
Dodaj wydarzenie do swojej listy zainteresowań
Bedroom Community – islandzki kolektyw muzyków-kompozytorów – niczym w soczewce skupia różne oblicza tego, co jest indie w klasyce. Okazja do omówienia ich dorobku jest wyjątkowa – świętują w Krakowie swe 10-lecie koncertem, w którym utwory Nico Muhly’ego, Daníela Bjarnasona, Jodie Landaua czy Valgeira Sigurðssona wykonają wraz z samymi twórcami Nadia Sirota, Liam Byrne, Barbara Kinga Majewska i krakowska Spółdzielnia Muzyczna.

Prowadzenie: Michał Wieczorek (Gazeta Magnetofonowa, Na obrzeżach)

Miejsce

Małopolski Ogród Sztuki

Sprawdź na mapie

Małopolski Ogród Sztuki to placówka wpisująca się w krąg szeroko rozumianych centrów kultury. Dzięki swojej architekturze i wnętrzom stanowi obiekt nowoczesnych przestrzeni stwarzających możliwość prezentacji projektów artystycznych łączących rozmaite dziedziny sztuki.

Wzorem trendów światowych jest to obiekt otwarty, którego przestrzenie są miejscem spotkań...