Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Akredytacje

Zapraszamy dziennikarzy, fotoreporterów oraz ekipy telewizyjne do akredytowania się na 16. Festiwal Sacrum Profanum w Krakowie.

Na zgłoszenia oraz wypełniony wniosek akredytacyjny czekamy do piątku 7 września 2018 roku pod adresem mailowym: mszkudlarek@biurofestiwalowe.pl. Po tym terminie wnioski nie będą już przyjmowane. Jednocześnie zaznaczamy, że liczba akredytacji dziennikarskich jest ograniczona.

O przyznaniu akredytacji poinformujemy mailowo w poniedziałek, 10 września 2018 roku. O szczegółach dotyczących odbioru akredytacji oraz zasadach fotografowania i filmowania podczas koncertów odbywających się w ramach Festiwalu powiadomimy w osobnej wiadomości bliżej wydarzenia.

> Pobierz wniosek

Liczba akredytacji dziennikarskich jest ograniczona.

Kontakt

Marta Szkudlarek

Biuro Prasowe

mszkudlarek@biurofestiwalowe.pl +48 506 726 991