Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Press Room

Wszystkich przedstawicieli mediów polskich i zagranicznych zachęcamy do kontaktu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem materiałów prasowych, akredytowaniem na festiwalu, przeprowadzeniem wywiadów z gośćmi tegorocznej edycji - jesteśmy do dyspozycji!

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania!
AKREDYTACJE


Zapraszamy dziennikarzy, fotoreporterów oraz ekipy telewizyjne do akredytowania się na poszczególne koncerty Festiwalu Sacrum Profanum, który odbędzie się w Krakowie dniach 26.09-01.10 2017 roku. Na Państwa zgłoszenia oraz wypełniony wniosek akredytacyjny czekamy do środy, 20 września 2017 r. pod adresem mailowym: wkwiatkowski@biurofestiwalowe.pl. Po tym terminie wnioski nie będą już przyjmowane.

O przyznaniu akredytacji poinformujemy Państwa mailowo w dniu 23 września 2017 roku. O szczegółach dotyczących odbioru akredytacji oraz zasadach fotografowania i filmowania podczas koncertów odbywających się w ramach festiwalu powiadomimy Państwa w osobnym komunikacie prasowym bliżej wydarzenia. Więcej informacji o programie festiwalu Sacrum Profanum znajdziecie Państwo tutaj.

Wniosek o akredytację
Regulamin akredytacji


Liczba akredytacji dziennikarskich jest ograniczona.

Kontakt

Wojciech Kwiatkowski

Biuro Prasowe

wkwiatkowski@biurofestiwalowe.pl (+48) 505 688 454
(+48 12) 354 26 10

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera