Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Twoja Strefa Dyskomfortu

2017-09-22

Sacrum Profanum zbliża się wielkimi krokami. W ostatni weekend przed festiwalem mamy dla Was małe wyzwanie!

Tegoroczna edycja Sacrum Profanum zachęca do wejścia do Strefy Dyskomfortu i zanurzenia się w muzyce przez wielu nierozumianej, a czasami omijanej szerokim łukiem. Zanim jednak spotkamy się podczas festiwalowych koncertów, chcemy poznać Waszą strefę dyskomfortu, czyli coś do czego wracacie mimo niepokoju, który w Was wzbudza. Czy jest to miejsce, film, muzyka, a może jeszcze coś innego? Wybór należy do Was! Podzielcie się zdjęciem lub video (forma dowolna) wraz z krótkim wyjaśnieniem swojego wyboru w opisie.

Na Wasze propozycje w formie postu na Instagramie lub naszej tablicy na Facebooku czekamy do niedzieli (24.09), do godz. 23.59. Nie zapomnijcie ich oznaczyć przy pomocy #StrefaDyskomfortu. Pięć z nich nagrodzimy podwójnymi biletami na jeden z festiwalowych koncertów, a trzy najlepsze otrzymają dodatkowo roczny abonament Wavelo za darmo! Powodzenia!

Regulamin konkursu dostępny tutaj.