Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Zmiany w programie Sacrum Profanum

2018-07-27
Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, koncert "Personaggi: Euridice" został odwołany. W jego miejsce usłyszymy utwory Antoine'a Chessexa i Lindy Catlin Smith w wykonaniu Apartment House, Philipa Thomasa i Antona Lukoszevieze'a podczas koncertu "Accumulation".

Koncert Accumulation pokaże dwa skrajne różne podejścia zespołu Apartment House do muzyki współczesnej. Wyciszone, minimalne i pełne przestrzeni kompozycje Kanadyjki Lindy Catlin Smith zostaną zestawione z utworami Antoine’a Chessexa powstałymi we współpracy z zespołem i powracającym na festiwal wirtuozem analogowej elektroniki – Jérômem Noetingerem. Tytułowa kompozycja i Plastic Concrete są gęste i przytłaczające, nie tylko sprawiają wrażenie zanurzenia w dźwięku, ale nawet zetknięcia się ze zjawiskiem ściany dźwięku. Teksturowa gęstwina i mikrotonalne napięcia tworzą masę dźwiękową szczelnie wypełniającą przestrzeń.

Antoine Chessex – Plastic Concrete (2014) 24’
Linda Catlin Smith – Ricercar (2015) 10’
Linda Catlin Smith – Far From Shore (2010) 17’
Antoine Chessex – Accumulation (2015) 34’

       Anton Lukoszevieze – wiolonczela
       Philip Thomas – fortepian
       Apartment House

Bilety i karnety zakupione na koncert "Personaggi: Euridice" zachowują swoją ważność i upoważniają do wejścia na koncert "Accumulation". Zwrotu biletu na koncertów lub karnetów można dokonać w miejscu ich zakupu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Tegoroczna, 16. edycja Festiwalu Sacrum Profanum rozpocznie się 11 września i potrwa 7 dni. Na festiwal zapraszają Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe. Więcej informacji na wwww.sacrumprofanu.com

Na Sacrum Profanum zapraszają Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.