Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Piotr Figiel

Piotr Figiel - producent muzyczny, live performer i dj z Krakowa, redaktor audycji Essentia Electronica w Off Radio Kraków. 

Wcześniej znany z projektów DCM i Peter Feegle, audycji radiowych “Set Dnia” i “Mikstura” emitowanych w krakowskiej Radiofonii. Od 2014 występuje pod własnym imieniem i nazwiskiem skupiając się na brzmieniach z pogranicza techno i IDM oraz występach live act. Związany z inicjatywą Biuro Dźwięku Katowice, francuskim Nashton Records i nowo powstałym kolektywem BLCKSTR. Miał przyjemność zagrać ze swoim materiałem, między innymi na Street Art Festiwal, festiwalu Ars Cameralis, czy dwukrotnie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Oprócz działalności solowej, Piotr w duecie z Dominikiem Gawrońskim tworzy projekt Krakowitz, skupiający się na syntezatorowo-melodyjnej stronie muzyki, przyprawionej nostalgią lat dziecięcych.