Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Jodie Landau

Jodie Landau jest 23-letnim kompozytorem, wokalistą i perkusistą. Jego muzyka łączy element muzyki kameralnej, rocka, jazzu, filmu, teatru i tańca. Jako artysta solowy Jodie śpiewa i gra na wibrafonie i marimbie.

Landau współpracuje z popularnym zespołem współczesnym wild Up, jako muzyk, kompozytor i manager. Występował z Vinny Golia Large Ensemble, ACE Jazz Collective, Gnarwhallaby, Orkiestrą Kameralną Gutbucket, The Guthrie Project, Kwartetem Smyczkowym Formalist, oraz Los Angeles Master Choral Singers. Wykonywał utwory i pracował ze znanymi kompozytorami: Sofią Gubaidulina, Ellen Reid, Christopherem Rountree, Pauline Oliveros, Jonathanem Beard, Marciem Lowensteinem, Markiem Menziesem, Andrew Thollem, Cathlene Pineda, Davidem Johnsonem, Beth Schenck, oraz Christopherem Cerrone.

Jesienią 2013 roku występował jako perkusistą w niewidzialnej operze The Insdustry na słuchawki bezprzewodowe – Invisible Cities w Union Station.

Wiosną 2014 roku Jodie skomponował muzykę dla Ate9 dANCEcOMPANY’s mouth to mouth, wykonaną przez wild Up.

W tym samym roku Jodie wraz z wild Up do Reykjavik, gdzie zagrali concert z Graduale Nobili, islandzkim chórem, który nagrywał album i był w trasie koncertowej z Bjork, w ramach jej projektu Biophillia. Wild Up nagrywali też w Greenhouse Studios wraz z Valgeirem Sigurðssonem, założycielem Bedroom Community.