Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Sacrum Profanum szuka wolontariuszy!

2017-08-30
Czy chcesz uczestniczyć w przygotowaniach do Sacrum Profanum i dołączyć do zespołu tworzącego festiwal od lat? Czy chcesz zdobyć doświadczenie praktyczne w branży muzycznej i festiwalowej, które zaprocentuje w Twojej przyszłej karierze zawodowej? Jesteś otwarty, odpowiedzialny, dyspozycyjny, samodzielny, posługujesz się językami i chcesz rozwijać swoje zainteresowania? Krakowskie Biuro Festiwalowe poszukuje wolontariuszy do współtworzenia 15. edycji festiwalu Sacrum Profanum. Dołącz do nas!

Wolontariusze poszukiwaniu są do współpracy w następujących obszarach:

- relacje z publicznością i obsługa widowni,
- współpraca promocyjna i medialna, obsługa Biura Prasowego,
- prace pomocnicze przy produkcji (m.in. obsługa garderób, prace na zapleczu sceny)
- dystrybucja materiałów promocyjnych Festiwalu.

Wolontariusze uzyskają:

- potwierdzenie odbycia wolontariatu,
- dostęp do wiedzy praktycznej dotyczącej powstawania flagowych wydarzeń Krakowa,
- kontakty z ekspertami,
- udział w koncertach festiwalowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: wolontariat@biurofestiwalowe.pl. W temacie maila prosimy wpisać "15. Festiwal Sacrum Profanum". Do maila prosimy załączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy  oraz CV. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15.09.2017 roku. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. 

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: 


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie, ul. Wygrana 2 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)."

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, a wyrażającemu zgodę przysługuje prawo dostępu do jego danych osobowych przetwarzanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe na mocy niniejszej zgody, prawo ich zmiany i ich poprawiania. Krakowskie Biuro Festiwalowe zastrzega, że aplikacje, w ramach których nie złożono powyższego oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych nie będą uwzględniane przy procesie rekrutacji.