Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

MOON2 – rozgrzewka przed Sacrum Profanum

2018-08-31

Już w najbliższą niedzielę (2 września 2018 r. ) zapraszamy na piknik w Parku Krakowskim w trakcie, którego odbędzie się rozgrzewka przed Sacrum Profanum. Rozgrzewka metaforyczna – koncert zespołu MOON2, ale też prawdziwa – na jodze z Denisem Kolokolem.

Wyobraź sobie, że możesz dotknąć dźwięku.

MOON2 to wirtualny świat, w którym ruch staje się dźwiękiem. W związku z tym gra na instrumencie przypomina taniec.

Każdy koncert zespołu to nie tylko doznanie dźwiękowe, ale również intensywne doświadczenie wizualne: każdy gest performera jest rejestrowany przy pomocy kamery/kontrolera ruchu i wpływa na dźwięki elektroniczne.

Elektroniczne dźwięki sterowane ruchem ciała performera połączone z brzmieniem perkusji i gitary basowej, czyli algorytmiczny space rock z innej planety.

“Muzyka to dla nas nie tyle sekwencja zdarzeń, ale dynamiczny system, który tylko w niewielkim stopniu możemy kontrolować.”

Przed koncertem zapraszamy na zajęcia jogi, które poprowadzi Denis Kolokol z zespołu MOON2. Po tej rozgrzewce, nie tylko łatwiej będzie Wam śledzić konsekwencje dźwiękowe ruchów w koncercie, ale też po wszystkim spróbować samemu stanąć przed kontrolerem ruchu i… poruszyć dźwięki! Na koniec zapraszamy do interakcji z tym wyjątkowym systemem/instrumentem.

11:30 – Joga z Denisem Kolokolem
12:30 – koncert MOON2
*po koncercie będzie można spróbować własnych sił z instrumentem ruchu

Denis Kolokol – elektronika, ruch, joga

Ernest Ogórek – gitara basowa

Tomek Chołoniewski – perkusja