Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum Festiwal

Bądź na bieżąco!

2018-09-05
Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia 16. edycji Sacrum Profanum, a razem z nią serii koncertów, spektakli, warsztatów, dyskusji i wywiadów z artystami. Bądźcie na bieżąco z życiem festiwalu i nie zapomnijcie śledzić nas także w mediach społecznościowych!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie zaglądnijcie na profil Sacrum Profanum na facebooku, zostawcie lajka i dołączcie do wydarzenia. Znajdziecie tam relacje z festiwalowych koncertów i szereg informacji na temat tegorocznej edycji. Nie zabraknie również szansy na wygranie biletów!

Po małe co nieco zza kulis Sacrum Profanum zapraszamy Was na instagrama Krakowskiego Biura Festiwalowego, gdzie znajdziecie zdjęcia z prób i innych przygotowań do festiwalowych wydarzeń. Chcemy także zobaczyć Sacrum Profanum Waszymi oczami! Podzielcie się zdjęciami również na swoich profilach i nie zapomnijcie o #SacrumProfanum!

Po materiały filmowe zapraszamy Was na kanał Krakowskiego Biura Festiwalowego na Youtube. Playlista "Sacrum Profanum" czeka, a tam reportaże, wideo-zaproszenia, ciekawostki na temat koncertów i nie tylko. Jeśli się spodoba, czekamy na Waszego suba!

Dla tych, którzy chcą zabrać festiwalową muzykę ze sobą do domu przygotowaliśmy playlistę Sacrum Profanum na Spotify! Odwiedźcie profil Krakowskiego Biura Festiwalowego i posłuchajcie. Jeśli Waszym zdaniem czegoś w niej brakuje, koniecznie dajcie nam znać!

Bilety

Sacrum Profanum
Kup Bilet

Karnety

Karnet: Sacrum Profanum 2018

154 zł

11-17.09.2018

Bilet ulgowy

Karnet: Sacrum Profanum 2018

220 zł

11-17.09.2018

Bilet normalny

Kup karnet